Connect
Yukarı çık

KELAMDAN KALEME AİLE II

Şeytanın ve şeytanlaşmış insanların kapitalist sistemin işgal etmeye çalıştığı ailemiz manevi ve ahlaki değerlere sahip kurum ve kişiler tarafından koruma altına almak için çalışılmaktadır.

Bu kurumların başında gelen DİNBİRDER (Din Görevlileri Birliği Derneği) aile yapımıza yapılan tehditleri görmüş ve ciddiye alarak dijital ortamda, birçok sosyal medya mecralarını kullanarak alanında etkin ve yetkin kişilerle “Aile Konferansları” düzenlenmektedir.

Geçtiğimiz Ağustos ayında ikincisini Prof. Dr. Nevzat Tarhan Hoca ile gerçekleştirerek hayırlı, faydalı, çözüm odaklı bir programı daha insanlığın ve İslam’ın hizmetine sundular.

Biz de Maaile olarak program boyunca konuşulan hayati öneme haiz konuları satırlarımıza taşıyarak sadırlarımıza işlemesini, sadra şifa olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyoruz.

Öncelikle, programın moderatörlüğünü yapan İshak Özen Beyefendi aile konferanslarını gerçekleştirirken karşılaştıkları tehditlerden ve yaşadıkları zorluklardan bahsetti. DİNBİRDER olarak birçok program yaptıklarını fakat aile ile ilgili programlar yapmaya başladıklarından bu yana çok ciddi tehditler aldıklarını, sitelerinin hacklendiğini, yine sitelerine ahlaksız resimlerin yüklendiğini, zoom üzerinden yaptıkları canlı yayın esnasında saldırılarla karşılaştıklarını ve birçok sosyal medya mecralarına ücret karşılığında dahi reklam veremediklerini, net bir tavırla ret cevabını aldıklarını dile getirirken aynı zamanda bu malum mecraların aile karşıtı, İslam ve insanlık karşıtı ne varsa sayfalarında yayınladıklarını ifade etti.

FİTİLİ ATEŞLEYEN GLOBAL OYUNUN PARÇASI!

Moderatörün girizgah olarak ifade ettiği bu çarpıcı bilgiler üzerine Prof. Dr. Nevzat Tarhan Hoca da tüm bunların aile üzerine kurgulanan küresel projenin bir parçası olduğunu söyledi ve bu global çapta oynanan oyunu kendisinin fark etmesini sağlayan, 2003 yılında New York’ta planlı bir şekilde yaşanan ve aynı planın parçası olarak tüm dünyaya duyurulan ve gösterilen bir olayı anlattı.

 

ZEYNEP TURHAN

 

Devamı Maaile Dergi Eylül Sayısında…

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dosya